Atrakcje w malowniczym Sarbinowie

Sarbinowo to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spokój oraz wypoczynek z dala od zgiełku. Jest to niewielka miejscowość letniskowa w województwie zachodniopomorskim, w której dawniej mieszkali tylko rolnicy i rybacy, a dopiero pod koniec XIX wieku zaczęli przyjeżdżać tu letnicy. Z uwagi na duże zainteresowanie tą miejscowością, baza noclegowa zaczęła się dynamicznie rozwijać i aktualnie na miejscu skorzystać możemy z szerokiego wyboru noclegów Do wyboru mamy zarówno drogie i ekskluzywne hotele jak i tańsze kwatery prywatne czy pokoje gościnne.

Sarbinowo to idealne miejsce na urlop dla osób w każdym wieku. Zwolennicy aktywnego spędzania czasu mogą skorzystać z licznych szlaków turystycznych – pieszych i rowerowych, dzięki którym można dokładnie zwiedzić okolicę. Natomiast osoby lubiące wypoczywać mogą spędzać czas na długiej i szerokiej plaży wzdłuż której biegnie spacerowa promenada, gdzie toczy się główne życie wakacyjne. Znajdują się tutaj liczne kawiarnie, restauracje, bary, smażalnie ryb, budki z goframi i lodami, a także sklepiki z pamiątkami. Dla dzieci natomiast otwarte zostało wesołe miasteczko z różnymi atrakcjami, a także liczne salony gier. Warto odwiedzić też z dziećmi mini zoo, gdzie można pomagać przy karmieniu zwierząt.

Obowiązkowym miejscem, które trzeba zobaczyć jest także neogotycki kościół z 1856 roku, który jest najcenniejszym obiektem architektonicznym Sarbinowa (https://pl.wikipedia.org/wiki/Parafia_Wniebowzi%C4%99cia_Naj%C5%9Bwi%C4%99tszej_Maryi_Panny_w_Sarbinowie_%28gmina_D%C4%99bno%29), a w sezonie letnim odbywają się tutaj koncerty organowe z udziałem znanych wykonawców. Warto poświęcić również chwilę uwagi zabytkowym domom wśród których wyróżnia się ryglowa chata z 1870 roku. Aktualnie Sarbinowo cały czas się rozwija, co roku powstają tutaj nowe obiekty noclegowe jak i atrakcje. Jest to idealne miejsce na spędzenie wakacji w gronie rodzinnym.

One thought on “Atrakcje w malowniczym Sarbinowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *